Bukmacherzy, którzy w 2019 roku dostaną w Polsce legalne licencje

Ustawa hazardowa wprowadzona w 2017 roku zmusiła do wycofania się z polskiego rynku wiele dużych firm bukmacherskich. Do legalnego działania konieczne stało się pozyskanie licencji wystawianej przez Ministerstwo Finansów. Wbrew pozorom, jest to bardzo skomplikowana sprawa, wymagająca spełnienia szeregu wymogów. Warunkiem jest także wpłacenie do Skarbu Państwa wadium w wysokości 200.000 złotych oraz deklaracja, że firma będzie płacić w Polsce podatek dochodowy.

Bukmacherzy, którzy w 2019 roku dostaną licencję w Polsce.

Jednoznaczne, określenie firm bukmacherskich, które w 2019 roku uzyskają licencje, nie jest łatwym zadaniem, gdyż Ministerstwo Finansów nie udostępnia takiej informacji publicznie. Wszelkie wiadomości o bukmacherach starających się wrócić na polski rynek to informacje z drugiej ręki lub oświadczenia zainteresowanych firm o tym, że starają się o pozwolenia na legalną działalność w Polsce.

Ponadto, krążą informacje o tym, że na rynku pojawią się także nowe firmy zarówno z Polski, jak i z Unii Europejskiej, nie podaje się co prawda jednoznacznych nazw. Spekuluje się, że bliski powrotu na nasze podwórko jest posiadający bardzo szeroką ofertą i ogromną popularność Bwin. Zaznaczam, że są to wyłącznie dywagacje i domysły, nie mniej jednak w każdej plotce jest ziarno prawdy.

Przesądzony wydaje się także temat firmy Surebet, która do tej pory działała wyłącznie stacjonarnie. Swoją ofertę prezentować chcą także w internecie. Według zapowiedzi licencję otrzymać mieli na początku grudnia, jednak jeszcze to nie nastąpiło. Nie mniej jednak niemalże pewne jest, że w 2019 roku legalnie dostarczać nam będą swoich usług.

Jedyne czego możemy dowiedzieć się ze źródeł Ministerstwa, jest to, że w 2019 roku listę legalnie działających firm bukmacherskich na pewno nie będzie mniejsza niż 10 podmiotów.

Na stronie Betun znajdziesz lvbet kod promocyjny do wykorzystania, oraz etoto bonus dla chętnych.