NAJLEPSZY INWERTOROWY PÓŁAUTOMAT SPAWALNICZY

Żaden szanujący się spawacz nie będzie pracował, używając niesprawdzonego sprzętu. Najczęściej zdarza się tak, że konkretny profesjonalista, ma swoje ulubione narzędzia. Wyborem wielu z nich jest Magnum MIG 330W. Produkt ten świetnie sprawdzi się nie tylko w warsztatach motoryzacyjnych, ale i w zakładach produkcyjnych oraz we wszystkich firmach, które potrzebują solidnego migomatu.

Magnum 330 jest półautomatycznym inwertorowym sprzętem spawalniczym. Pozwala on na spawanie metodami MIG, MAG oraz MMA, przy użyciu maksymalnego napięcia 330A. Przy jego wykorzystaniu możliwe jest rakże lutospawanie CUSI. Ten nowoczesny sprzęt znacznie ułatwia pracę każdemu profesjonaliście. Posiada bowiem nie tylko miejsce na szpulę o wadze do 15 kg, ale i podajnik drutu 4×4. To urządzenie gotowe na intensywną eksploatację. Nie przegrzewa się, co skutkowałoby wyłączeniem urządzenia.

W standardowym zestawie poza półautomatem spawalniczym, znajdują się: uchwyt spawalniczy MIG/MAG (do wyboru 3m, 4m lub 5m), 2,5-metrowy uchwyt elektrodowy, 2,5-metrowy uchwyt masowy, wężyk gazowy i, oczywiście, karta gwarancyjna razem z instrukcją obsługi, z która należy zapoznać się przed pierwszym użyciem sprzętu.

Spawarki Magnum charakteryzują się tym, że przeznaczone są do spawania stali niskowęglowych, niskostopowych, stopowych czy aluminium. Profesjonaliści cenią sobie to urządzenie, ponieważ umożliwia ono pracę, przy wykorzystaniu metody MMA i użyciem topliwych elektrod otulonych. Użytkownik samodzielnie reguluje indukcyjność, dzięki czemu spawanie może odbyć się bez odprysków. Narzędzie to wyposażone zostało w intuicyjny, zintegrowany panel, który oddaje w ręce osoby obsługującej pełną kontrolę nad urządzeniem. Producent wygospodarował w modelu miejsce na nawet 15-kilogramową szpulę. To nie tylko ogranicza wydatki związane z eksploatacją sprzętu, ale i zapobiega częstym przestojom, na wymianę szpuli z drutem.

Urządzenie to zostało zaprojektowane tak, aby sprawdzało się podczas pracy w warsztacie. W związku z tym wyposażono je w wytrzymałą, metalową obudowę. Jest ona odporna na korozję oraz uszkodzenia mechaniczne. Mobilność spawarka zawdzięcza kołom. Dwa z nich są skrętne, dzięki czemu użytkownik nie będzie miał problemu z przesuwaniem narzędzia.

Spawarka Magnum 330 jest dostępna w najlepszych sklepach branżowych. Na stronie allweld.pl można znaleźć ją w korzystnej cenie. Obsługa centrum spawalniczego przedstawia klientom zalety i wady urządzenia oraz podpowiada, jak z niego korzystać. W sklepie tym istnieje możliwość rozłożenia płatności na raty lub wzięcia sprzętu w leasing.