Segregacja odzieży w firmie gwarancją porządku i czystości

Każdy pracodawca, który dba o komfort i swobodę pracowników podczas wykonywania zlecenia powinien zatroszczyć się o miejsce do przechowywania ubrań. Uniform powinien zawsze wyglądać schludnie i być świeży. Szafki do segregacji odzieży to idealna propozycja na to zapotrzebowanie. W pełni odpowiada na wymogi stawiane przez BHP. Są to meble, które nie zajmują zbyt dużo miejsca, a znacznie ułatwiają funkcjonowanie. Pracownik nie musi martwić się o to czy jego odzież nie nabierze nieprzyjemnego zapachu bądź nie zabrudzi się. Ponadto przy wykorzystaniu tego produktu łatwiej zadbać o porządek i ład w szatni. Każdy ma indywidualne miejsce na swoje przedmioty. Są one zabezpieczone przed dostaniem się osób niepowołanych.

Firma Lobby meble oferuje szeroki wybór  metalowych szaf do segregacji odzieży. Każdy model jest starannie wykonany, z troską o najmniejszy szczegół. Materiał wykorzystany podczas produkcji jest wytrzymały i bez problemu się czyści. Producenci zadbali o higienę i zamontowali w drzwiach specjalne wywietrzniki umożliwiające cyrkulacje powietrza. Farba, którą pokryto elementy zewnętrzne jest odporna na rdzę oraz uszkodzenia o charakterze mechanicznym. Osoby korzystające z ów rozwiązania cenią sobie prostotę obsługi. Meble można zamontować w każdym pomieszczeniu, gdyż nie reagują na działanie wysokich bądź niskich temperatur. Zleceniodawca może dobrać konfiguracje szafek oraz ich kolorystykę według własnego uznania. Istnieje możliwość doboru kilku barw – do drzwiczek oraz korpusu.

Metalowe szafki do segregacji odzieży sprawdzają się w różnych zakładach pracy, laboratoriach, szkołach czy w szatniach sportowców. Klasyczny styl będzie doskonałym uzupełnieniem każdego wnętrza. Nie trzeba się martwić o miejsce, gdyż architekci w razi potrzeby dobiorą indywidualne rozmiary oraz kształt. Lobbysklep z troską dba o wszystkie oczekiwania i potrzeby odbiorców. Jej celem jest zapewnienie pełnej satysfakcji i zadowolenia. W tym celu stale doskonali i kształci swoich pracowników, aby mogli świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Wszystkie elementy asortymentu tworzone są w oparciu o rygorystyczne standardy. Dzięki temu klient ma gwarancje, że jego sprzęt będzie mu towarzyszył przez długie lata. Petenci mogą liczyć na profesjonalną obsługę. Firma oferuje przesyłkę w konkurencyjnych cenach, a w wyjątkowych przypadkach nawet za darmo. Klienci mogą skorzystać z usługi wniesienia mebli do mieszkania i ich montażu. Jest to zaleta sprawiająca, że można czuć się pewnie, że wszystko zostało wykonane poprawnie.