Masz ciężką decyzję do podjęcia? Pomoże Ci w tym Tarot!

Tarot to szczególna talia Wielkich Kart Arkana. Składa się z 22 malowniczych kart, a każda z nich wygląda zupełnie inaczej. Są to między innymi: świat, wisielec, papież czy koło fortuny. Każda z tych kart również mówi nam coś innego wróżąc z nich. Ważne jednak przy jakiej karcie w rozkładzie się znajduje. Może to całkowicie zmienić jej znaczenie.

Wróżenie z kart Tarota nie należy do prostych rzeczy. Ogólne znaczenie poszczególnych kart lub ich miejsce w rozkładzie to jednak nie wszystko. Karty tarota mówią do nas bowiem swoim własnym językiem i bardzo istotne, aby dobrze odczytać ich główne przesłanie. Dlatego właśnie tak ważne jest kto się nimi posługuje, gdyż jest to umiejętność, którą się posiada albo nie. Niektóre osoby mimo że stawiają pasjansa już wiele długich lat, nie zawsze posiadają taka umiejętność. Dlatego tak ważne jest, aby udać się z problemem do osoby, która potrafi odczytać ich język.

Przychodząc więc do kart z konkretnym zapytaniem czasami okazuje się, że daną historią nie powinniśmy się w ogóle przejmować, a w konsekwencji skupić się na czymś zupełnie innym. Wiele osób myśli, że karty powiedzą nam co mamy robić. Karty jednak nie narzucają nam drogi, którą powinniśmy iść. Pokazują nam opcje, a także następstwa poszczególnych alternatywnych wyborów. Zresztą serce nie sługa. I czasami mimo, że tarot miłości czy tarot partnerski pokażą konsekwencje brnięcia dalej w związek, czasami i tak ciężko nam jest zmienić kurs, aby odmienić nasze życie.

Jak zostało wcześniej powiedziane może to być tarot partnerski czy miłości. Jednak nasze pytania mogą dotyczyć również innych sfer naszego życia. Zmiany pracy na lepszą, dużą inwestycją czy przeprowadzką.

Niejednokrotnie ludzie sami już podjęli decyzję i wiedzą, którą drogą mają iść. Bardzo chcą, aby jednak karty im to potwierdziły. Powiedziały: „Jest dobrze! Nie czekaj zrób to!”. Gdy tak jest wychodzą bardzo usatysfakcjonowani. Gorzej, gdy karty wywróżą im porażkę i powiedzą „zejdź z tej ścieżki”. Wtedy wychodzą bardzo źli, że to tylko karty… jednak potem powracają z podkulonym ogonem.