Nowa generacja podłóg z paneli – panele WINYLOWE !

Niezależnie od tego do jakiego pomieszczenia docelowego szukacie pokrycia podłogowego, czy ma to być salon, sypialnia czy pokój dzieci, ostateczny wybór nie należy do łatwych decyzji. W sklepach z tego rodzaju asortymentem mamy dostępnych obecnie mnóstwo przeróżnych rozwiązań. Od bardzo popularnych i niedrogich paneli laminowanych, po prawdziwe naturalne drewniane podłogi, które wystarczą nam z pewnością na bardzo długie lata.

 

Kto ma przeznaczoną na ten cel określoną sumę pieniędzy, niewątpliwie wybierze rozwiązanie na które pozwoli mu budżet. Chociaż wszyscy wiemy, że panele laminowane nie będą tak trwałe i wytrzymałe jak naturalna, drewniana podłoga. Wszystko zależy jednak też od klasy ścieralności jaką posiadają określone modele paneli, czym wyższa klasa, tym wystarczą nam one na dłuższy czas.

Na szczęście rynek oferuje nam w obecnych czasach jeszcze inne rozwiązanie. Jest nim bowiem nowa generacja paneli podłogowych, które są trwalsze i bardziej wytrzymałe od tych tradycyjnych. Mowa mianowicie o panelach winylowych. Posiadają one wyczuwalną strukturę, dzięki czemu wyglądem przypominają drewno. W dodatku są niezwykle sprężyste, a ich głównym składnikiem jak sama nazwa wskazuje jest winyl. Dzięki niemu właśnie dużo lepiej niż panele laminowane znoszą wszelkie obciążenia. Świetnie sprawdza się również w domach gdzie znajdują się zwierzęta oraz w pomieszczeniach komercyjnych, gdyż są bardzo odporne na uszkodzenia.

Ich wielkim atutem jest to, że mogą być kładzione zarówno na już istniejącej podłodze, niezależnie od tego z czego była wykonana, jak i na samej wylewce betonowej. Szeroki asortyment paneli winylowych dostępnych w sklepie internetowym Podłogi24.net sprawi, że możecie dobrać tam podłogę idealnie dopasowaną do Waszego wnętrza i stylu jaki w nim panuje. Panele winylowe występują bowiem w przeróżnych stylach i trendach kolorystycznych. Mogą mieć zarówno wygląd drewna dębowego, sosnowego, egzotycznego, a nawet stylu skandynawskiego. Odwiedźcie sklep Podłogi24.net, a z pewnością będziecie zadowoleni.