Podejrzewasz partnera o zdradę? Wykorzystaj Spyphone Android

Spotykające nas współcześnie różnego rodzaju przykre doświadczenia powodują, że coraz mniej zaczynamy ufać innym ludziom. Najczęściej takie sytuacje mają miejsce w związkach, kiedy na przykład partner lub współmałżonek nie jest z nami do końca szczery. Nie zawsze chce nam mówić jak mu minął dzień i gdzie był. Zdarza się także, że gdy rozmawia z kimś przez telefon wychodzi z domu, aby nikt nie dowiedział się o czym prowadził dialog. Przestajemy w takiej sytuacji wierzyć drugiej osobie. Pierwsze co przychodzi do głowy, to podejrzenie zdrady. Co więc powinniśmy zrobić w takiej sytuacji? W końcu nikogo nie złapaliśmy za rękę.

Jednak wbrew pozorom nie jesteśmy całkowicie bezsilni w takiej sytuacji. Nie zdajemy sobie nawet sprawy jak szybko, skutecznie, a przede wszystkim dyskretnie możemy skontrolować nasze podejrzenia. Wspaniałym rozwiązaniem będzie tutaj podsłuch na telefon, a dokładniej innowacyjna aplikacja Spyphone Android Expert.

Pomoże nam ona śledzić wszelkie rozmowy prowadzone przez telefon oraz wiadomości tekstowe współmałżonka. Poza tym nadajnik GPS pokazuje nam też aktualną lokalizacje podejrzanego, gdyż zazwyczaj każdy w obecnych czasach nosi telefon komórkowy przy sobie. Wystarczy jedynie znaleźć odpowiedni moment, aby zainstalować na śledzonym telefonie aplikację Spyphone i gotowe!
Podsłuch w telefonie działa w dodatku naprawdę dyskretnie, co jest tutaj kluczowe. Właściciel urządzenia, na którym zainstalowana jest aplikacja nie jest nawet w stanie zorientować się, że jego SMS-y oraz rozmowy telefoniczne są kontrolowane, a my wiemy dokładnie jakie tematy rozmów są poruszane. Ponadto istnieje możliwość nagrywania przeprowadzanych rozmów zarówno tych wychodzących jak i przychodzących. W przypadku potwierdzenia naszych wątpliwości mogą okazać się one bardzo mocnymi dowodami.

Poza tym dzięki aplikacji Spyphone możliwe jest też śledzenie na żywo osoby podejrzanej. Bez trudu wywnioskujemy dzięki temu z kim dana osoba przebywa, o czym rozmawia, a nawet co robi. Możemy też nagrywać otoczenie w jakim znajduje się właściciel telefonu. W tym wszystkim pomoże nam mikrofon zainstalowany w docelowym urządzeniu. Jeszcze jednym mocnym punktem tej aplikacji jest możliwość śledzenia na żywo ekranu urządzenia.

Przywołane wyżej walory aplikacji Spyphone podsłuch telefonu to jeszcze nie wszystko co ma nam ona do zaoferowania. Jeśli na przykład nie zdążyliśmy dowiedzieć się z kim rozmawiała wcześniej podejrzana osoba, bez problemu możemy sprawdzić historię połączeń. Na dodatek możemy zobaczyć też po jakich witrynach internetowych porusza się w ciągu dnia.

Podejrzenie małżonka o zdradę to jednak nie jest jedyna sytuacja w jakiej przydaje się podsłuch do telefonu. Okazuje się bowiem, że jest to wspaniałe rozwiązanie w firmie, gdy boimy się, że nasz pracownik może wynieść bardzo poufne informacje. Mnóstwo osób wykorzystuje aplikację Spyphone w sytuacji, gdy nie do końca wierzy zatrudnionej pomocy domowej.
Niezależnie jednak w której sytuacji obecnie jesteście. Jeśli macie wątpliwości co do wiarygodności drugiej osoby skorzystajcie z aplikacji Spyphone