Szukasz drukarni z metodą sitodruk?

Firmy jeśli chcą zachować swoją pozycję na rynku muszą dbać o swoich dotychczasowych klientów oraz nieustannie pozyskiwać nowych. W związku z tym bardzo ważnym elementem działalności każdej firmy jest zarówno promocja jak i reklama. Olbrzymie korporacje powołują do tego specjalne działy, które mają na celu wymyślić jakich narzędzi użyć, by zachęcić do zakupu produktów jeszcze większą grupę klientów.

Możliwości jet przecież mnóstwo. Począwszy od olbrzymich bannerów reklamowych umieszczanych na tablicach przy drogach krajowych lub na budynkach, po niewielkie gadżety dodawane do zakupionych produktów. Przedsiębiorstwa prześcigają się w pomysłach. Zazwyczaj wybierają do promocji swojej marki różnego rodzaju produkty pośrednie, jak na przykład torby papierowe lub foliowe do pakowania produktów. Jest to bowiem dość niedroga, a efektywna forma promocji.

W tym przypadku korzystają z usług drukarni, które nadrukowują na torbach logo lub dowolny tekst, w zależności od upodobań klienta. Tego typu nadruki umieszczane są również na gadżetach dodawanych do zakupionych produktów. Mowa tutaj o długopisach, smyczach, zawieszkach do kluczy czy bawełnianych torbach na produkty. Nie jest jednak łatwo wykonać nadruk loga czy innego dowolnego tekstu na nietypowych podłożach, materiałach czy przedmiotach. Niezbędna jest do tego specjalna metoda nadruku, tak zwany sitodruk.

Dzięki niemu właśnie drukarnie są w stanie nadrukować teksty na metalach, tworzywach sztucznych, szkle, skórze, tkaninach, drewnie i tym podobnych materiałach. Jeśli więc masz zamiar w swojej firmie wykorzystać gadżet, na którym niezbędny jest nadruk metodą sitodrukową skontaktuj się z firmą poligraficzno-reklamową “Art-press” Jacek Kaczmarek.

Jest to drukarnia sitodrukowa. Posiadają długoletnie doświadczenie, dzięki czemu macie pewność, że podejmą się wyzwania jakim jest nadruk metodą sitodrukową. Nie wszystkie drukarnie chcą bowiem realizować tego typu zlecenia. Poza tym służą swoim doświadczeniem przy przygotowywaniu nadruków w firmach klientów, jeśli ma to być nadruk na wielkogabarytowym przedmiocie.