Szukasz idealnych schodów do swojego domu?

Jeśli szukacie schodów idealnych do Waszego biura, lokalu przemysłowego czy nowo wybudowanego domu, w pierwszej kolejności sprawdźcie ofertę przedsiębiorstwa Schod-Bid spod Ostrowca Świętokrzyskiego. Produkcją schodów drewnianych, do których należą głównie schody półkowe, schody skrzynkowe oraz schody dywanowe zajmują się już od 1990 roku. Posiadają więc trzydziestoletnie doświadczenie w tym fachu oraz niezbędna wiedzę. Zakład, w którym powstają drewniane schody, eleganckie stoły czy taborety mieści się dokładnie w miejscowości Szewna przy ulicy Zarzecze 14a.

Przedsiębiorstwo doskonale zna się na swojej profesji. Przy wykonaniu idealnych schodów dla klienta to oni zajmują się bowiem każdym poszczególnym etapem produkcji. Od zaprojektowania odpowiedniego rozwiązania do naszego wnętrza, po wykonanie i zamontowanie gotowej konstrukcji w naszym domu.

Ostatnimi czasy prym wodzi tutaj konstrukcja schodów dywanowych. Jest to bowiem bardzo minimalistyczne rozwiązanie. Nie dość, że oszczędza bardzo dużo miejsca w naszym domu, to prezentuje się również bardzo efektownie. Schody te wyglądają bowiem jakby całe unosiły się w powietrzu, a po stopniach z samej góry spływał elegancji dywan. Na efekt ten jeszcze większy wpływ ma brak tradycyjnych słupów podporowych oraz tak zwanych policzków, jest to bowiem konstrukcja samonośna. Za gwarancję bezpieczeństwa oraz trwałość całego elementu odpowiada tutaj przede wszystkim wewnętrzna konstrukcja metalowa. Schody dywanowe posiadają również balustradę wykonaną ze szkła, która tylko dopełnia ostatecznego efektu.

Okazuje się, że czasy się zmieniają, a coraz więcej elementów konstrukcyjnych w naszym domu ma do wykonania więcej zadań niż tylko pełnienie swojej głównej roli. Tak samo schody nie są już tylko łącznikiem między pietrami. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom mogą stanowić również elegancki dodatek do naszego wnętrza.

Szukasz idealnego rozwiązania do swojego wnętrza Chcesz wiedzieć więcej odnośnie schodów dywanowych i oferty firmy Schod-Bid? Wejdź na www.schod-bid.pl.