Torggler – firma godna polecenia

Produkty zawsze najwyższej jakości

Szukasz  niezawodnej chemii budowlanej? Masz dość produktów niskiej jakości? Firma Torggler zakończy twoje poszukiwania. Jesteśmy bowiem firmą znaną z wysoko specjalizowanych wyrobów dla budownictwa.  Nasze produkty są najwyższej  jakości. Z naszym udziałem zrealizowano  między innymi takie przedsięwzięcia jak: renowacja Ratusza w Słupsku, pałac Ogińskich w Siedlcach.
W naszej ofercie możecie Państwo znaleźć  produkty potrzebne do renowacji i osuszenia  zawilgoconych  murów, kleje do płytek, kleje budowlane czy nawet posadzki mineralne. Przedstawiamy  także systemy dociepleń Ekomix, systemy tarasowe oraz balkonowe, a nawet sylikon dekarski Lamiera, który służy  do uszczelniania obróbek blacharskich. Na stronie znaleźć możecie Państwo, w jaki sposób zostały wykonane  hydroizolacje bitumiczne, wylewki samopoziomujące oraz zszycia pękniętych posadzek.
Prowadzony jest specjalny program partnerski dla wykonawców. Wystarczy kupować nasze wysokiej jakości produkty i można cieszyć się z super  upominków. Na naszej stronie znajdziecie Państwo również dział doradztwa technicznego, w którym udzielamy  porad z zakresu stosowania systemów i produktów chemii budowlanej. Na terenie Łodzi i okolic istnieje możliwość bezpośredniego kontaktu z doradcą. Zapraszamy!