Wspaniałe miejsce w górach na spędzenie urlopu

W wirze codziennych obowiązków, każdy z nas marzy wreszcie o upragnionym odpoczynku. Najczęściej wyczekiwany urlop planujemy w okresie letnim. Jednak każdy z nas ma inną koncepcję na spędzenie czasu wolnego. Większość w tym czasie zazwyczaj jedzie nad nasze polskie morze, aby tam rozłożyć ręcznik na piasku i poświęcać się lenistwu, korzystając przy tym z promieni słonecznych. Niektórzy mając do dyspozycji większe zaplecze gotówkowe wybierają wakacje za granicą. Tylko nieliczni jadą w tym czasie w nasze piękne polskie góry.

Ludzie zazwyczaj zapominają jak wiele atrakcji możemy tam doświadczyć. Kto preferuje aktywny wypoczynek, a nie leżenie plackiem na plaży, bez wątpienia będzie zadowolony z urlopu spędzonego w polskich górach. Wędrówki po szlakach nie tylko pomagają zapominać o pozostawionych w domu problemach, ale również wyciszają i dotleniają. Dla tych którzy nieustannie trenują, będą także bardzo atrakcyjnym sposobem na spędzenie wakacji, gdyż podnoszą wytrzymałość organizmu oraz wpływają również na poprawę kondycji. Osoby, które już wielokrotnie wybierały góry z pewnością wybiorą je znowu, aby powtórnie przejść ulubione szlaki. Z chęcią również podejmą wyzwanie zdobycia nowych szczytów, ponieważ są uzależnieni od adrenaliny, a ponadto kochają górski klimat i przepiękne widoki. Pragną wtedy wejść jeszcze wyżej, dzięki czemu pokonują granice swoich możliwości, a co za tym idzie zwiększają pewność siebie. Dla osób, które lubią spędzać czas wolny w samotności też jest to wspaniałe rozwiązanie. Mogą wtedy upatrzyć sobie mało uczęszczane przez innych turystów górskie szlaki i rozkoszować się widokami podczas godzinnych wędrówek. Dla większej liczby osób, wyjazd w góry jest to jednak przeważnie czas poświęcony rodzinie lub przyjaciołom.


Przed wyjazdem w góry warto rozejrzeć się za odpowiednim hotelem z wieloma ciekawymi rozrywkami, żeby zapewnił nam wiele interesujących atrakcji niezależnie od warunków atmosferycznych. Bardzo ważne jest, aby wybrany przez nas obiekt był położony blisko wielu interesujących szlaków turystycznych.
Bardzo atrakcyjnym miejscem, do którego z ochotą powracają wczasowicze jest Hotel Zimnik. Są to tak naprawdę aż dwa obiekty położone w miejscowości Lipowa u podnóża Góry Skrzyczne, najwyższego wzniesienia Beskidów. Chcąc zaoferować swoim wczasowiczom jak najlepsze warunki i atrakcje, w sierpniu 2012 roku hotel oddał do użytku nową część z zapleczem Wellness & SPA. Przebywający tam turyści mogą teraz korzystać z rekreacyjnego basenu, jacuzzi, sauny suchej, łaźni parowej i wielu innych atrakcji. Dla rodzin z małymi dziećmi stworzono pokoje oraz place zabaw, a starsze pociechy mogą skorzystać na przykład z boiska do siatkówki. Wszystkie te przyjemności w jednym miejscu oferuje właśnie swoim turystom hotel Szczyrk.
Konferencje Beskidy? – dużo osób szuka właściwego miejsca do przeprowadzenia szkoleń, a także innego typu imprez firmowych w pięknym, klimatycznym otoczeniu. Obiekt ten posiada właśnie wspaniałą salę konferencyjno-bankietową na 300 miejsc idealną do tego typu przedsięwzięć. Szkolenia w górach to wspaniałe rozwiązanie dla wielu firm!
Jeśli więc szukasz odpowiedniego miejsca na spędzenie urlopu z rodziną, czy też sali konferencyjnej na zorganizowanie konferencji lub szkolenia w górach, hotel ten jest właśnie dla Ciebie.