Zainwestuj w nowoczesny program do fakturowania i magazynowania!

Będąc właścicielem własnej firmy pragniemy, aby była on zarządzana  jak najefektywniej, oszczędzając swój czas i pieniądze,  jednocześnie maksymalizując zyski.   Ogromną część czasu, który moglibyśmy przeznaczyć na  rozwój  tracimy na tak zwaną „robotę papierkową”, będącą niestety  integralną częścią prowadzenia własnej firmy.  Wiele  obecnie funkcjonujących  właścicieli firm  tworzy dokumentację wypisując ręcznie  rachunki, WZ, faktury i inne dokumenty.  Nieustanne  przepisywanie danych kontrahentów, czy wpisywanie nazw produktów na  kilkuset fakturach miesięcznie zajmuje ogromną  ilość czasu.

Istnieją  jednak sposoby, aby tę pracę  udoskonalić  i sprawić, aby była o wiele szybsza, łatwiejsza i przyjemniejsza. Jednym z  tych sposobów  jest wyposażenie własnego przedsiębiorstwa w program do faktur LoMag. To  niebywale   efektywny,  fachowy i  wielopłaszczyznowy program. Działa szybko  i bezproblemowo, a oszczędzając czas gwarantuje  firmie przewagę nad konkurencją. Jest to oprogramowanie intuicyjne i  niezwykle proste w obsłudze. Oferuje  kompleksową   obsługę sprzedaży z systemem zarządzania fakturami, paragonami oraz rozliczeniami płatności. Głównym  zadaniem programu jest  ulepszenie  komunikacji w firmie i poprawa  jakości obsługi klientów. Gwarantuje  ono stabilną  pracę w sieci lokalnej i umożliwia pracę przez Internet, a  wszystko to dzięki temu, że bazuje  na profesjonalnej bazie Microsoft SQL Server. Program obsługuje również czytniki kodów kreskowych, urządzenia fiskalne i kolektory danych, co pozwala zaoszczędzić  czas i wyeliminować  czynnik błędu ludzkiego. Aby móc na bieżąco   monitorować i wprowadzać zmiany  za pomocą telefonu komórkowego,  program do fakturowania i magazynowania posiada, zintegrowaną z bazą LoMag, aplikację na system Android. Moduł do obsługi magazynu  umożliwia automatyczne  wytwarzanie  dokumentów magazynowych, prowadzenie gospodarki magazynowej zarówno w ujęciu  ilościowym jak i wartościowym, a także  formułowanie etykiet logistycznych i pełną  obsługę kodów kreskowych. Program do wystawiania faktur LoMag posiada  moduł ułatwiający  współpracę z klientami.  Gwarantuje pełną obsługę  zamówień  otrzymanych  od odbiorców oraz kierowanych do dostawców wraz z możliwością tworzenia  ofert.  Program do faktur z magazynem daje również możliwość  dokonania analizy zapotrzebowania w oparciu o zamówienia, automatyczne tworzenie dokumentacji magazynowej oraz  ustalanie dostaw. Aby ułatwić fakturowanie program posiada gotowe szablony faktur w języku angielskim i rosyjskim.  Oprócz tego obsługuje wszystkie waluty, a także pobiera automatycznie ich kursy z NBP.  System pozwala na tworzenie faktury proforma, a po uiszczeniu przez zamawiającego  wpłaty, za pomocą jednego kliknięcia można ją zmienić w fakturę  ostateczną, dodatkowo  generując dokument  WZ.

LoMag to  niewątpliwie bardzo prosty program do fakturowania, pozwalający jego użytkownikowi zarządzać  wszystkimi  rodzajami faktur. Nie tylko  bezpośrednio definiuje stawki VAT, ale umożliwia rozliczenie podatku VAT w innej walucie niż wybrana na fakturze sprzedaży. Wystawienie faktury  nie zawsze jest końcem transakcji.  Nierzadko zdarza się, że dane transakcji wymagają poprawy  lub klient decyduje się na zwrotu towaru. Program do wystawiania faktur ułatwi wprowadzenie poprawek i skorygowanie wszelkich nieprawidłowości.  Ponadto automatycznie wygeneruje korektę WZ, aby stan magazynu był zgodny. Program do fv LoMag automatyczne pobiera  bieżące dane kontrahenta z Głównego Urzędu Statystycznego na podstawie  NIP, umożliwia zdefiniowanie własnych pól opisujących klientów, towary i  faktury VAT. Program posiada wizualny edytor szablonów do projektowania wszystkich rodzajów dokumentów w  wybranym   języku, tworzący faktury z LOGO, zdjęciami  i kodami kreskowymi, dający możliwość importu danych z Excela i plików tekstowych. Pełna  integracja  ze wszystkimi modułami LoMag pozwala na  stałe kontrolowanie relacji między dokumentami, a także konfigurowanie raportów według własnych  preferencji  i eksport  danych z tabel do Excela. Ten program do pisania faktura jest  niezastąpiony  z uwagi na ogromną  ilość zalet. Oprócz tych wymienionych  wyżej należą do nich: możliwość importu istniejących danych (towary, stany, kontrahenci, ..) z plików XLS, XLSX, TXT, CSV   oraz   formatowane  wydruki etykiet z kodami kreskowymi dla towarów: EAN, CODE 128, QR Code.  Niezwykle ważna  biorąc pod uwagę obsługę programu  jest jego intuicyjność w tworzeniu  indywidualnych wydruków dla  wszelkich  dokumentów oraz możliwość wykorzystania danych z bazy jak i z  komputera. LoMag obsługuje także format PDF,  automatycznie  przesyła dokumenty na  pocztę internetową klienta, a także daje możliwość kontrolowania płatności na podstawie  dokumentacji kasowej. Program pozwala na skonfigurowanie  alarmów dla wybranych danych, jak również na dostosowanie wyglądu raportów i innych dokumentów do własnych potrzeb.  Oprogramowanie LoMag daje użytkownikowi nieograniczone możliwości, co usatysfakcjonuje najbardziej wymagających klientów.  Podniesie wydajność firmy i  umożliwia zarządzanie  dokumentacją  za pomocą telefonu komórkowego.  Warto  w niego zainwestować  i wyprzedzić konkurencję.