Zastosuj podkład wyciszający pod panele

Od pewnego czasu jednym z najpopularniejszych materiałów podłogowych stosowanych na posadzki stały się panele podłogowe. W dodatku nie są one tak drogie jak podłoga z litego drewna, a profesjonalnie położone prezentują się doskonale. Dzięki temu wielu z nas stojąc przed remontem podłogi sięga właśnie po ten materiał podłogowy.
Dla osób zamieszkujących dom parterowy wykończenie podłogi panelami laminowanymi jest to wspaniałe rozwiązanie. Osoby, które mieszkają w budynku wielorodzinnym bardzo dobrze wiedzą jak strasznie rozchodzą się po domu wszelkie odgłosy dochodzące z piętra poniżej. Narzekają oni najczęściej na dwa rodzaje dźwięków, pierwszym z nich jest dźwięk odbity, który powstaje gdy ktoś na przykład stuka w podłogę, a hałas roznosi się wtedy po całym domu. Drugi rodzaj dźwięków są to dźwięki transmisyjne oznaczające przenikanie niektórych odgłosów przez strop. W wyniku czego wszelkie głośniejsze rozmowy sąsiadów z dołu czy hałaśliwe zabawy ich dzieci mogą zakłócać nasz spokój. Niestety całkowite wyeliminowanie tego typu dźwięków nie jest możliwe, możemy je jednak znacznie wyciszyć. Chcąc wykończyć podłogę panelami idealnym rozwiązaniem może okazać się podkład wyciszający pod panele, który uchroni nas przed niektórymi dźwiękami.
Bardzo dobry podkład pod panele podłogowe posiada w swojej ofercie firma Podłogi24net. Podkład ten ma zdolność tłumienia dźwięków transmisyjnych wynoszącą 19 decybeli. Posiada także wyjątkowe właściwości tłumienia kroków, a możliwość redukcji tych dźwięków wynosi około dwudziestu ośmiu procent. Bardzo trudno jest znaleźć podkład wyciszający, który będzie tłumił równie dobrze oba z wymienionych rodzajów dźwięków, a podkład wyciszający do paneli firmy Podłogi24net gwarantuje nam to. Osoby mieszkające w domu piętrowym z ogrzewaniem podłogowym nie muszą się przejmować odgłosami z mieszkania poniżej wystarczy, że przed położeniem paneli zastosują specjalny podkład pod panele do ogrzewania podłogowego. Podkłady wyciszające przekonały już bardzo wielu ludzi do zainwestowania w podłogę panelową.
Jeśli pragniesz zamknąć się wraz z rodziną w swoich czterech ścianach, aby bez problemów domowych osób trzecich cieszyć się ich obecnością zainwestuj w podkład pod panele sklep Podłogi24net pomoże Ci w tym.